Image

Investicijos į e. komercijos modelio diegimą UAB „Baltijos mėsos grupės logistika“

UAB „Baltijos mėsos grupės logistika“ vykdoma veikla pagal EVRK 2 red. – sandėliavimas ir transportui būdingų paslaugų veikla, tiksliau dalinės arba pilnos 3 PL (Third-party logistics) logistikos paslaugos. Įmonė siekdama padidinti įmonės pajamas ir pelningumą, vykdo projektą „Investicijos į e. komercijos modelio diegimą UAB „Baltijos mėsos grupės logistika“. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų iš dalies finansuojamą priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. Iš Europos regioninio plėtros fondo projektui įgyvendinti skirta 40 500,00 Eur. Visa projekto vertė – 54 000,00 Eur. Įgyvendinant projektą bus sukurta klientų paslaugų savitarna el. prekybos platformoje ir išteklių valdymo sistemos integracija. Projektas pradėtas 2022 m. vasario 22 d. ir bus įgyvendintas iki 2023 m. vasario 21 d.

Projekto įgyvendinimas automatizuos UAB „Baltijos mėsos grupės logistika“ klientų paslaugų užsakymus ir atsiskaitymą už juos, išteklių valdymo sistemos integravimas skaitmenizuos išteklių valdymo procesus šiems užsakymams. Ši priemonė sujungs ir padidins įmonės verslo procesų efektyvumą.

E-pardavimo sandorių skaitmeninimas išskirs įmonę iš kitų analogiška veikla užsiimančių įmonių. Po projekto įgyvendinimo išaugsiantis įmonės potencialas, produktyvumas bei pardavimų apimtys didins pajamas ir pelningumą, o tai tvaraus ir ilgalaikio įmonės vystymosi bei plėtros būtina sąlyga. Projekto pagalba bus formuojamas ilgalaikis įmonės žinomumas bei pridedamoji vertė, kuri turės tiesioginės įtakos įmonės konkurencingumui Lietuvos ir užsienio rinkose ne vienerius metus po projekto įgyvendinimo.

Please publish modules in offcanvas position.