Baltijos mėsos grupės logistika

Kompleksinės logistikos paslaugos (3PL)

Prekių priėmimas, jų sandėliavimas, komplektavimas, skirstymas, išsiuntimas, pristatymas, popardaviminis aptarnavimas, sąskaitų išrašymas.

Krovinių gabenimo paslaugos

Savo klientams siūlome optimaliausius sprendimus gabenant jų krovinius

Jūsų pageidaujamos paslaugos atlikimas

Esame lanksti įmonė, galinti prisitaikyti prie kliento poreikių. Įsiklausę į kliento poreikius, galime pasiūlyti jam sprendimą.

Patalpų nuoma

Nuomojamos sandėliavimo patalpos.

Logistikos centro procesų automatizavimas

Norėjome įdiegti bei automatizuoti įmonėje vykdomus procesus. Nuo šiol verslo valdymo sistema leidžia užsakymus bendrovės logistikos sandėlyje automatiškai perkelti į mobilius skenerius. Įmonė turi galimybę taikyti griežtą dėžių bei produkcijos apskaitą, o darbuotojai yra apsaugoti nuo klaidų. Mūsų naudojama verslo valdymo sistema suderinta su robotu, nuvežančiu dėžes į tam tikras lentynas. Paruošta produkcija į sandėlį priimama pasitelkus skenerius, todėl teisingai nustatomos atsakomybės ribos, valdomi likučiai optimizuojama sandėlių apskaita. Automatizuota ir individualiai pritaikyta užsakymų surinkimo sistema atitinka ne tik įmonės keltus standartus, bet ir klientų reikalavimus.
Image0013.resized.JPG

Mūsų įmonei įteiktas ''Gazelė 2014'' sertifikatas!

UAB "Baltijos mėsos grupės logistika", įkurta 2008 metais, šiandien gali didžiuotis būdama viena sėkmingiausių bei sparčiausiai besivystančių įmonių.

Mūsų partneriai

Partneriai, kuriais didžiuojamės ir dirbame jau ilgus metus
logo.jpg
zplogo.png
proto.png

Please publish modules in offcanvas position.